NJOFTIM: Kurset e reja te gjuhes Kineze nisin nga neser dite e Marte date 13.03.2018.

Oraret dhe grupet mund ti shkarkoni ketu:

 

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY
9:00-10:30   Group F  Group H/ Group I  Group F  Group H/ Group I
10:30-12:00  Group D   Group B  Group D/ Group J  Group B Group J
17:00-18:30  Group A/ Group P  Group E/ Group L/Group M  Group G/ Group O  Group C/ Group K/ Group N
18:30-20:00  Group G/ Group O  Group C/ Group K/ Group N  Group A/ Group P  Group E/ Group L/ Group M
Grupi A Profesor Du Pasdite E hene 17:00 E Merkure 18:30
Emer Mbiemer Niveli 3/ HSK3 Adresa email
Denisa Meraj杜 HSK3  
Ramazan Leka杜 HSK3
Altea Xhaferaj杜 HSK3  
Fredi Osmanaj 杜 HSK3  
Ambra Kadiu杜 HSK3  
ALEKSANDER BUSHATI杜 HSK3  
Bora Senko杜 HSK3  
Sokol Hoxha杜 HSK3  
Grupi  B Profesor Long Paradite e Marte 10:30 e Ejte 10:30
Emer Mbiemer Niveli 3/ HSK3 Adresa email
Florinda tuci栗 HSK3   ;
Hasime Poti 栗 HSK3 ;
Ligerta Hoxha栗 HSK3 ;
Enxhi Kuqi栗 HSK3 ;
Shpetim Lezi栗 HSK3 ;
Taulant Mandreja栗 HSK3 ;
Ilenia Kaso栗 HSK3 ;
Valentina Nano栗 HSK3 ;
Elona zajmi栗 HSK3 ;

 

Grupi C Profesor Zhao Pasdite e Marte 18: 30 e Merkure 17: 00
Emer Mbiemer Niveli 3/ HSK3 Adresa email
Kristiana Marku HSK3  
Doris Bregu HSK3  
xhulja zyka HSK3  
Shuo Chen HSK3  
HAVA MEMKO HSK3  
Denisa Mahmutaj HSK3  
JULI FRAKULLA HSK3  
Enea Avduramani HSK3  
Eni Ciftja HSK3  
Amanda Stafuka HSK3  
Ana Kecka HSK3  
Elisabeta Kodheli HSK3  
Jetmira Shehu HSK3  
Besard Hoxha HSK3  
Marina Lamaj HSK3  
Edona Krasniqi HSK3  
Grupi D Profesor Zhao PARADITE  e Hene 10: 00 e Merkure 10: 00
Emer Mbiemer Niveli 3/ HSK3 Adresa email
Imelda Nasja HSK3
Irina Nasja HSK3
Lisia Peqini HSK3
Elona Farka HSK3
Adriana Tarja HSK3
Lisia Peqini HSK3
Kreshnik Ndreu HSK3
Anisa Sulaj HSK3
Grupi E Profesor LONG PASDITE e Marte 17: 00 e Ejnte 18: 30
Emer Mbiemer Niveli 2/ HSK2 Adresa email
Misire Gjana HSK2
Vanesa Toska HSK2
Altina Vllaka HSK2
Nerina Uruçi HSK2
Lusila Hoxha HSK2
Qemal Çiftja HSK2
Klea Konoplev HSK2
Elvis Uruçi HSK2
Hysen Gani HSK2
Artan Subashi HSK2
Juliana Subashi HSK2
Marinela Spaho HSK2
Megi Xhumari HSK2
Merita Xhumari HSK2
Agim Xhumari HSK2
Franklin Rreli HSK2
Albiona Cauli HSK2
Grupi F Profesor LONG PARADITE e Marte 9: 00 e Ejnte 9: 00
Emer Mbiemer Niveli 2/ HSK2 Adresa email
Tea Zonja HSK2
Jonida selfaj HSK2
Elidja Ahmetaj HSK2
Sonja Salillari HSK2
Fatlum Voci HSK2
Igli Mollaj HSK2
Emanuela Kulari HSK2
Sidorela Cepele HSK2
Parajsa Shtini HSK2
Tea Zeqaj HSK2
Xheni Vezi HSK2
Renis Salku HSK2
Abigena Cuka HSK2
lindiana agolli HSK2
Donaldi Merolli HSK2
FATION TABAKU HSK2
Dile Sina HSK2
armela lleshi HSK2
Enea Gjonaj HSK2
Grupi G Profesor DU PASDITE e Hene 18:30 e Merkure 17:00
Emer Mbiemer Niveli 2/ HSK2 Adresa email
Elisabeta Frroku HSK2
Fransuela Avdulla HSK2
Lorina Salaj HSK2
Sara Malkja HSK2
Jonalda Stojani HSK2
Amanda Lila HSK2
Xhenifer Lila HSK2
Oriada Dajko HSK2
Segeraldo Doçi HSK2
Suejda Doçi HSK2
Erida Curraj HSK2
Ambra Tagani HSK2
Klaudia Hazizanj HSK2
Denisa Rami HSK2
Nevisa Germenji HSK2
Elda zavalani HSK2
Marinela Kodheli HSK2
Enea Manoku HSK2
Grupi H Profesor BEILEI Paradite e Merkure 9:00 e Premte 9:00
Emer Mbiemer Niveli 2/ HSK2 Adresa email
Anxhela Miska HSK2
Sibora Balla HSK2
Livia Shalari HSK2
Enxhi Shena HSK2
Nerjada Mucaj HSK2
Steljan Alia HSK2
Segeraldo Doçi HSK2
Suejda Doçi HSK2
Segeraldo Doçi HSK2
Suejda Doçi HSK2
IRENA PRIFTI HSK2
IRENA PRIFTI HSK2
Etleva Pillati HSK2
Tea Dervish Selmani HSK2
Virxhinia Dervish Selmani HSK2
Irini Meci HSK2
Anila Berberi HSK2
Margherita Rossi HSK2
Grupi I Profesor DU PARADITE e Merkure 9:00 e Premte 9:00
Emer Mbiemer Niveli 1/ HSK1 Adresa email
Flonja Leka HSK1
Gentjan Osmani HSK1
Elidona Avdiaj HSK1
Vladimir Haxhiaj HSK1
Redian Hideni HSK1
Deborah Mucolli HSK1
Bledar Zani HSK1
Xhesika doko HSK1
Klea bregu HSK1
Markeliano Tito HSK1
sonila Topalli HSK1
Oljan Hallidri HSK1
Dorina Uka HSK1
Vjollca rexha HSK1
Hermis Muca HSK1
Oliverta Hoxha HSK1
Xhulio Doda HSK1
Joana Braja HSK1
Refina Osmani HSK1
Bruna Krasta HSK1
Grupi K Profesor LONG PASDITE e Marte 18:30 e Ejnte 17:00
Emer Mbiemer Niveli 1/ HSK1 Adresa email
Tea Zonja HSK1
Sidorela Vishkulli HSK1
Aida Veliaj HSK1
Luiza Binaj HSK1
Alketa Polisi HSK1
Kristina Xhiveli HSK1
Viola Balla HSK1
eraldi pajo HSK1
spiro andoni HSK1
Eriola Hoxha HSK1
Kleona Bahja HSK1
Enea Nako HSK1
Dhimitraq Simoni HSK1
Artenisa Lena HSK1
DANJELA RUÇI HSK1
Enkelejda Hyka HSK1
Servete Çeka HSK1
Edlira Xhafaj HSK1
Denis Mulla HSK1
Eris Sinojmeri HSK1
Ledia Canga HSK1
Borana Mihaj HSK1
Erda Gjishti HSK1
Alma Isedisha HSK1
Diana Skrapari HSK1
Elda Gjepali HSK1
Hygerta Gjoni HSK1
Teuta Üstündağ HSK1
Naile Hoxha HSK1
Saniela Balliu HSK1
Grupi J Profesor BEILEI PARADITE e Merkure 10:30 e Premte10:30
Emer Mbiemer Niveli 1/ HSK1 Adresa email
Graciela Shehi HSK1
Kristina Boga HSK1
Andi Metaliaj HSK1
Aurora Serani HSK1
Dajana Hasankolli HSK1
Eralda Baze HSK1
Nertila Bregu HSK1
Neritan Zanaj HSK1
Florida Berberi HSK1
Kalvin Dermyshi HSK1
Grupi L Profesor BEILEI PASDITE e Marte 17:00 e Ejnte 18:30
Emer Mbiemer Niveli 1/ HSK1 Adresa email
Luciana Caushaj HSK1
Dhoksi Nano HSK1
Raimonda Zela HSK1
Aulona Veshaj HSK1
Haxhire Vezi HSK1
Euxhena Jorgji HSK1
Stelina Meta HSK1
Erona Meckaj HSK1
Ana Bodinaku HSK1
Klejda Zylalaj HSK1
Suela Brahimi HSK1
Aurora Resulaj HSK1
Aleksandra Muskaj HSK1
Dorela Kararaj . HSK1
Dorela Kararaj. HSK1
Florida Mucollari HSK1
Renato Mucollari HSK1
Floeda karriqi HSK1
Drilona HSK1
sabina bejko HSK1
Senada Llukaj HSK1
EGLANTINA DHANA HSK1
Altin Guberi HSK1
ANDROENA RRUSHI HSK1
Florida Mucollari HSK1
Edra Duraj HSK1
XHULIA KAFTIRANI HSK1
Alketa Kurpalaj HSK1
Enxhi Bezhani HSK1
Enriko Lamaj HSK1
Grupi M Profesor ZHAO PASDITE e Marte 17:00 e Ejnte 18:30
Emer Mbiemer Niveli 1/ HSK1 Adresa email
Elena Prendi HSK1
Brunilda Brati HSK1
Katerina Bylyku HSK1
Kristjana Prenga HSK1
Bejane Zenjelaj HSK1
Ada Dushaj HSK1
Klisman Preka HSK1
Erlin Cungu HSK1
Katerina Thanasi HSK1
Inva Lulja HSK1
Orkida Lulja HSK1
Xheni Brahja HSK1
Afroviti Cerro HSK1
Kristina Shehu HSK1
Geiv Tomço HSK1
Hajrie xheta HSK1
Ardit Kulaj HSK1
EDUARD PLLUMBAJ HSK1
Maida Gjineci HSK1
Fiona Kopali HSK1
Keida Pjetri HSK1
Vilma Zarka HSK1
Avlisa Hoxha HSK1
Armina Gjoka HSK1
Eleni Hysenllari HSK1
Enri Dervishi HSK1
Erda Gjishti HSK1
Najada Xhemrishi HSK1
Erida Bega HSK1
Aurel Drobaj HSK1
Grupi N Profesor DU PASDITE e Marte 18:30 e Ejnte 17:00
Emer Mbiemer Niveli 1/ HSK1 Adresa email
REJMONA BAHOLLI HSK1
 Elis Kolndreu HSK1
Klea Rika HSK1
Katerina Vasili HSK1
Fatmira Kola HSK1
Fabiola Lila HSK1
Florjan Ibrahimi HSK1
Marie Hajro HSK1
Gliberta Mera HSK1
Antonela Ocelli HSK1
Klarida Barjami HSK1
Migena Gashi HSK1
Adelajdja Xhetani HSK1
Adelajdja Xhetani HSK1
Ledjona Omeri HSK1
Sabrina Jaupaj HSK1
Algerta Kurti HSK1
Armina Gjoka HSK1
Farida Halili HSK1
Denada Muça HSK1
Imeralda Hametaj HSK1
Johan MUKA HSK1
Dalina Doci HSK1
LAUREN  VILA HSK1
Vilma Basha HSK1
Frida Fejzulla HSK1
Ardita Saliaj HSK1
Ardita Saliaj HSK1
Andi Xhepa HSK1
Greta Balashi HSK1
Grupi O Profesor Beilei PASDITE e Hene 18:30 e Merkure 17:00
Emer Mbiemer Niveli 1/ HSK1 Adresa email
Shaqe Fejzo HSK1
Edona Fishti HSK1
Eriselda Plaka HSK1
Justina Kellici HSK1
Klodiana Sefa HSK1
Ana Ndreçka HSK1
Ornela lina HSK1
Geri Gjata HSK1
Pol Qirjaqi HSK1
Spirulla Barja HSK1
Orgesa Agolli HSK1
Eriona Kola HSK1
Erblina Zeraliu HSK1
Kristi Mete HSK1
Erblina Zeraliu HSK1
Arlinda Quni HSK1
Albjola Elezi HSK1
Gersiol salillari HSK1
Ina Shenplaku HSK1
Laureta Bushi HSK1
Ylldëza Seferi HSK1
Dorjana Haxhiu HSK1
Blerina elezaj HSK1
Megi Bedulla HSK1
Flavia Alliu HSK1
Klevisa Zhupani HSK1
Adela Nurçe HSK1
Sara Brahja HSK1
Jublerta Shehu HSK1
Marjo Shehu HSK1
Grupi P Profesor Long PASDITE e Hene 17:00 e Merkure 18:30
Emer Mbiemer Niveli 1/ HSK1 Adresa email
Ateme Çifliku HSK1
Hajrie vllacaj HSK1
Alfio Bullari HSK1
Irid Bullari HSK1
Kledis Ndreu HSK1
Olta Isufaj HSK1
Adea Muca HSK1
Albulena Xhixha HSK1
Armela Hyska HSK1
Irid Bullari HSK1
Ana Abdi HSK1
Elda Isakaj HSK1
Lejdiana Grica HSK1
Gloria Hamataj HSK1
Ilda Axhami HSK1
Ervis Xheleku HSK1
Edona Dushaj HSK1
Bejane Zenjelaj HSK1
Ada Dushaj HSK1
Alda Becoku HSK1
Xhemile Arapi HSK1
Irisa Murataj HSK1
Rovis Demiraj HSK1
Fjordi Rroshi HSK1