“ Nis Kampionati i Minifutbollit, Basketbollit dhe Volejbollit”

Me datë 15/11/2019, fillon kampionati i Basketbollit dhe Minifutbollit për meshkuj dhe Volejbollit për femra, që organizon Federata Shqipëtare e Sportit Universitar.

Të gjithë të interesuarit të moshës 17-28 vjec, të paraqiten nga sot me datë 11/11/2019 deri më 14/11/2019, pranë zyrave tona për regjistrim, ku gjithashtu do të gjeni dhe uniformat për Institutin Konfuci-UT.

Aktiviteti i Minifutbollit do të zhvillohet tek “Kompleksi Peti”, ndërsa kampionati i Volejbollit dhe i Basketbollit zhvillohen tek Pallati i Sportit “Asllan Rusi”.

Më poshtë gjeni gjithashtu dhe kalendarin e ndeshjeve për secilën kategori.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download