Sot ne oren 18:30 do te fillojme Muajin e kinemase Kineze

Filmi i pare: Cook up a storm! Merrni miqte tuaj dhe bashkohuni me ne ne sallen e madhe “Aula Magna” te Godines Liria! Hyrja Falas!

 

Per trailerin e filmit te sotem klikoni ketu: