Njoftim

Ky është rezultati i fazës finale për konkursin “Shkrimi i Karaktereve Kineze” për vitin 2019. Fituesit të verifikojnë emrin e tyre në foto.

Urime fituesve dhe gjithë studentëve konkurent që morën pjesë!! 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

CIUT